Przyczaić się na świnki…

W nawiązaniu do opisywanej w artykule “Oto one – tusze wieprzowe” sytuacji na rynku lean hogs spieszę donieść, jaka jest moja aktualna strategia na tym rynku. Obecnie posiadam shorta, który otwarty 25 stycznia 2018 roku o cenie 84,525, daje obecnie 12,3% procent zysku i jest wciąż otwarty. Zamierzam go zamknąć albo przy odwróceniu trendu lub też przed rolowaniem AUG-OCT.

Biorąc jednak pod uwagę, że cena lean hogs znajduje się obecnie przy dolnej linii wieloletniego trendu i że znajdujemy się obecnie w jesienno-zimowym okresie niższych cen, zamierzam poczekać na sezonowy (letnio-grillowy) wzrost cen i skorzystać ze zwyżek, otwierając longa. Jeśli oczywiście sytuacja na rynku do tej pory nie zmieni się.

___

Informacje przedstawione na tej stronie internetowej są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715) .

Przy transakcjach lewarowanych istnieje ryzyko poniesienia strat przekraczających wartość depozytu!

Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *